.
X

Воровство в Акварелях

воровство адаптеров видеодомофонов жильцов
Посетитель
Indast
Сообщений: 3
Вишневое
240 дней назад
Шановні абоненти, власникі відеодомофонів підключених до під'їздної домофонної системи компанії Індаст!

Повідомляємо Вам, що в будинках комплексу Акварелі, значно почастішали випадки крадіжок обладнання, яке ви придбали за власний рахунок при підключенні відеодомофонів, а саме узгоджуючих адаптерів, які встановлені в щитових шафах під'їзду.
Нагадуємо, що згідно пп. 2.2.4. Договору компанія Індаст у випадках крадіжок встановлює обладнання за свій рахунок в під'їзд лише один раз в рік, якщо крадіжки відбуваються частіше ніж раз на рік - за обладнання сплачують Абоненти за власний рахунок.
Враховуючи зазначене, пропонуємо вжити заходів для обмеження доступу до щитових шаф шляхом встановлення металевих дверцят з замком та не відкривати домофоном під'їздні двері на прохання невідомих Вам осіб. Нагадуємо, що усі працівники пошти/електрики/сантехніки/працівники інтернет (ТВ) компаній, мають свої електронні ключі від під’їзду.
Також переконливо просимо усіх власників відеодомофонів перевірити працездатність своїх пристроїв, та у разі відсутності сигналу виклику або зображення з першого поверху повідомити нас за наступними телефонами: (044) 383-31-43, 063-12-33-463, 095-11-22-445, або надіслати заявку електронною поштою за адресою: info@indast.com.ua
Прикрепленные файлы:
g5-metallich-schitovaja-s-zamkom_5ab2ad6f00c6e.jpg | 45,18 Кб | Скачали: 167 раз
Перейти на форум:

Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.