.
X

Можлива оптимізація витрат на електропостачання.

1 апреля 2015 - Roms

Підвищення тарифів на електроенергію робить актуальним питання оптимізації витрат. Сьогодні, на жаль, можна почути заклики не сплачувати за послуги чи пропозиції налагодити «розумні», але зовсім незаконні способи відбору електроенергії. Нагадуємо, що електроенергія – це  товар, за який все одно доведеться сплатити, а крадіжки є кримінальним злочином, за який рано чи пізно доведеться відповідати. На перший погляд, єдиним виходом має бути скорочення  споживання електроенергії, але компанія Київобленерго пропонує побутовим  та юридичним споживачам законно та цивілізовано заощадити на витратах, не обмежуючи себе в користуванні електроенергією. ПАТ «Київобленерго» пропонує споживачам заключити договір на послуги по заміні існуючих приладів обліку на зонні лічильники для розрахунку за диференційованими тарифами за період часу (в межах договірної потужності). Споживач має звернутися до районного підрозділу для написання заяви  та укласти відповідний договір. Орієнтовний термін виконання робіт складає 15 робочих днів після сплати споживачем  за послуги та зарахування грошей на  рахунок Компанії. У випадку необхідності збільшення договірної потужності, Вам необхідно звернутися в районний підрозділ для отримання технічних умов.

Доцільність встановлення багатотарифного лічильника підтверджується, якщо споживач користується електроенергією в години мінімального навантаження в мережі, тобто в нічний час. Перед встановленням такого типу лічильників, споживачі мають проаналізувати режими роботи струмоприймачів.     

Існують наступні види тарифних зон:

- тризонні (нічний, напівпіковий, піковий)

- двозонні (нічний, денний).

ПАТ «Київобленерго» надає послуги побутовим споживачам (населенню) по заміні лічильників з однотарифних на багатотарифні в межах договірної потужності. У випадку необхідності збільшення договірної потужності Вам необхідно звернутися в районний підрозділ за отриманням технічних умов. Зверніть увагу на те, що змінювати тарифні плани, згідно ПКЕ,  споживач може не частіше, ніж один раз на рік.  

Більш детальну інформацію можна отримати в районному підрозділі, чи зателефонувати в кол-центр за номером (044) 459-07-40.

Оригінал новини За наведеним посиланням можна ознайомитися з поточними коефіцієнтами

 

Рейтинг: 0 Голосов: 0 880 просмотров
Комментарии (3)
Roms # 1 апреля 2015 в 02:50 0
О себя хочу добавить, что в нашем случае речь о замене счетчиков не идет, а лишь о их параметризации.
Что касается выбора тарифов - с учётом недавнего изменения ночного коэффициента с 0,7 до 0,5 в двухзонном тарифе - считаю его выбор наиболее оптимальным на сегодняшний день.

P.S. Параметризация — это программирование многозонного электросчетчика для работы по одной, двум или трем тарифными зонами (зонам учета).
Ориентировочная стоимость услуги порядка 300 грн. (инфо взято из открытых источников).
noname # 2 апреля 2015 в 10:36 0
По Киевенерго сейчас акция - перепрограммирование бесплатно. Возможно обленерго тоже запустило что то подобное?
Roms # 3 апреля 2015 в 05:32 0
Честно говоря не уверен, что смогут такое предложить. Все же область значительно больше - транспортные расходы значительные.