.
X

Останній етап до відкриття омріяного дитячого медичного центру

28 июля 2015 - Roms

Майже десять років Вишневе чекає на відкриття сучасної дитячої поліклініки у центрі міста. Зручні просторі кабінети, якісний і гарний ремонт, новітнє медичне обладнання, можливість проводити обстеження в одному місці – про все це вишнівчани мріють роками. Наприкінці літа це стане реальністю.

Ми неодноразово висвітлювали матеріали про стан справ із приміщенням для дитячої поліклініки. Розповідали про тернистий шлях до переведення об’єкту у комунальну власність, про хід проведення ремонтних робіт, посилення перекриття, прокладання електричних мереж і не тільки. Всі роботи завершено. Великі та зручні кабінети готові до завезення меблів і медичного обладнання. «Ми дуже вдячні міській владі та особисто міському голові Іллі Дікову за приміщення для поліклініки, за якісний сучасний ремонт, за підтримку і співпрацю з цього питання.  На сьогодні наші санітарки там прибирають, натирають до блиску кахель, миють вікна, — розповідає головний лікар Андрій Ціпкун, —  А ми закінчуємо всі бюрократичні процедури з придбанням медичного обладнання, такі як апарат для міостимуляції,  ультразвукового обстеження, лабораторне обладнання та меблі.

Багато пересудів точиться навколо придбання апарату для міостимуляції. Мовляв, його можна застосовувати для косметологічних процедур, таких як корекція фігури або антицелюлітний масаж. «Цікаво та навіть смішно, чому поміж всіх принад апарату обрали лише його одну з функцій і дезінформують вишнівчан, — розповідає завідуюча дитячого стаціонару Тамара Кондрашова. – В першу чергу він призначений для стимуляції м’язових тканин, для реабілітації після травм і ушкоджень, для лікування колітів і панкреатитів, вегето-судинної дистонії, енурезу, застосовують при паралічі. Ми спостерігаємо збільшення кількості новонароджених з неврологічними патологіями. Саме задля профілактики і лікування таких патологій закуповується апарат для міостимуляції».

Також вишнівські лікарі розглядали можливість модернізувати наявний у лікарні апарат для ультразвукового обстеження. «Той апарат, який є в наявності призначений лише для обстеження черевної порожнини, та й дітей від шести років, — зазначає завідуюча дитячої поліклініки Оксана Віннічук. —  Завдяки новому апарату ми зможемо проводити обстеження сосудів і структури мозку. Таку процедуру проводять діткам лише до одного року. Це корисно і дуже потрібно, таким чином ми можемо на ранньому етапі виявити різноманітні неврологічні патології.  Зможемо проводити обстеження тазостегнових суглобів,  кардіологічної групи хвороб і звісно черевної порожнини». Уважно вивчивши питання, зваживши плюси і мінуси було прийнято рішення придбати новий. Сучасний апарат для УЗД оснащено спеціалізованими датчиками для проведення кардіологічного обстеження, дослідження стану сосудів і суглобів тощо. Він на два покоління кращий ніж той, який зараз використовують медпрацівники.

Стосовно медичних спеціалістів, головний лікар Андрій Ціпкун запевняє, проблем не буде. Планують залучати професіоналів для роботи на новому обладнанні і паралельно навчати вишнівських медиків. «Звісно було б добре, якби нам збільшили штат працівників. Адже його не змінювали років з двадцять, — зазначає Андрій Аркадійович. – Кількість вишнівчан постійно збільшується, у Вишневому, як то кажуть, справжній бебі-бум. Звісно, ми не відмовились би від додаткових посад. Наші лікарі дуже завантажені. Але незважаючи на це, ми продовжуємо надавати якісні медичні послуги. А з новим обладнанням це буде набагато простіше та зручно».

У новому дитячому медичному центрі лікарі зможуть проводити широке і детальне обстеження діток в одному місці. Це буде зручно всім, як медикам, так і вишнівчанам. Адже сьогодні лікарі виписують направлення до обласної лікарні або батьки змушені самостійно шукати приватні лікарні та витрачати значні кошти на обстеження в них.

Сподіваємось, що наступна стаття щодо дитячої поліклініки буде про її урочисте відкриття, про насичені справами будні медпрацівників і задоволених мам з дітками, про якісне і сучасне надання медичних послуг у нашому рідному місті. Все Вишневе з нетерпінням чекає на відкриття дитячого медичного центру.

Портал міста Вишневе

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1779 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!