.
X

Що робити споживачу, якщо виникло бажання перейти на розрахунки за електроенергію по багатотарифному обліку?

11 июня 2015 - Roms

Для побутових споживачів. Згідно з абзацом першим п.12 ПКЕЕН, у разі вибору споживачем тарифу диференційованого за періодами часу доби, встановлення відповідного приладу обліку здійснює енергопостачальник. При цьому споживач оплачує вартість та програмування (параметризацію) нового приладу обліку.

Для юридичних споживачів. Згідно з абзацом першим п. 3.8 ПКЕЕ, у разі встановлення або заміни засобів обліку споживачем електропередавальна організація відповідно до вибраного споживачем виду тарифу із переліку, передбаченого нормативно-правовими актами НКРЕ, та вимог нормативно-технічних документів щодо організації комерційного обліку має запропонувати споживачу перелік розрахункових засобів обліку електричної енергії та вимірювання величини  споживаної електричної потужності.

 Кроки споживача щодо порядку переходу на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу.

1. Споживачу необхідно звернутись в  районний підрозділ ПАТ «Киівобленерго», далі РП, за місцем проживання для написання  заяви встановленого зразка. При собі потрібно мати паспорт та ІПН — для побутового споживача; (код ЄДРПОУ, ІПН, свідоцтво про підприємницьку діяльність, р/рахунок та МФО банківській установи –  для юридичного споживача).

2. На основі заяви споживача між ПАТ «Київобленерго» і споживачем укладається Договір підряду про надання споживачу послуги по встановленню багатотарифного приладу обліку. Після укладання та підпису Договору споживачу видається два рахунки, один на оплату вартості послуги по встановленню багатотарифного приладу обліку, та рахунок на оплату послуги по параметризації лічильника, оскільки багатотарифний прилад обліку перед введенням його в експлуатацію має бути запараметризований відповідно до тарифу обраного споживачем.

3. Після оплати споживачем рахунків і надходженням сплачених коштів на рахунок ПАТ «Київобленерго», протягом 15-ти робочих днів, виконуються роботи по програмуванню (параметризації) нового лічильника та його встановлення. Оформляється відповідна приймально-здавальна документація.

4. Для побутових споживачів подальша експлуатація, планова заміна, ремонт (у випадку відсутності вини споживача у несправності приладу обліку), повірка багатотарифного приладу обліку, здійснюється за рахунок енергопостачальної організації ПАТ «Київобленерго». 

5. У випадку змін тарифних зон, внесених постановою НКРЕКП, проведення повторної параметризації приладу обліку здійснюється за рахунок ПАТ «Киівобленерго», але не частіше одного разу на рік.

www.koe.vsei.ua

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1829 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!