.
X

Визначено переможця конкурсу на в’їздний знак у Вишневе

14 января 2014 - Roms

 

Визначено переможця конкурсу на в’їздний знак у Вишневе

 
10 грудня під час засідання сесії міської ради було підбито підсумки конкурсу на в’їздний знак у Вишневе. У представників журі думки стосовно переможця розходилися. В результаті голосування визначилися фіналісти конкурсу.
 
Одна з робіт-фіналістів – проект студента першого курсу Андрія Марченко Київського національного університету будівництва та архітектури.
 
Переможницею стала також студентка архітектурного факультету проте вже останнього курсу. Світлана Малецька представила на розгляд суддів вельми оригінальний і незвичайний проект. За перемогу дівчина невдовзі отримає грошову премію.
 
Головний спеціаліст відділу містобудування і архітектури Вишневої міської ради Борис Гризодуб зазначає: «Це робота з поглядом у майбутнє. Якщо звернути увагу на роботи наших фіналістів, можна помітити, що в кожній із них використана символіка та атрибути міста. У переможному об’єкті архітектури використовуються металоконструкції, підсвічування та інші елементи, які будуть цікаво виглядати на в’їздній групі у місто. Принципово, аби ідея проекту залишилася після реалізації. Тоді сама робота повинна заграти ще краще та яскравіше».
 
Невдовзі з автором роботи укладатиметься договір, активно опрацьовуватимуться різні деталі, матеріали, концепція.

vyshneve.org

Рейтинг: +1 Голосов: 3 1049 просмотров
Комментарии (4)
den # 15 января 2014 в 04:44 0
Ух ты. Креативненько, В этом дизайне есть какие то отголоски СССР (во всяком случае мне так показалось)
morze # 11 февраля 2014 в 10:30 +1
вот если бы можно было увидеть все работы и провести онлайн голосование, а не увидеть то уже выбрало жюри...
Roms # 11 февраля 2014 в 10:45 0
В видео-версии еженедельника были показаны некоторые из вариантов (см. источник). Поверьте на слово - этот действительно один из лучших :).